Belle Athenes Apartements

  • 45 m²

Návštěvníci města Atény budou mít příjemné ubytování v apartmánu Belle Athenes Apartements.

Situované 12-minutovou procházkou k Muzeum v Řecku oblíbených hudebních nástrojů, toto ubytování nabízí rychlý přístup k Národní zahrada v Athénách, což je 1 km daleko. Toto ubytování se nachází méně než 1 km od centra města, a Benakisovo muzeum islámského umění leží v docházkové vzdálenosti. Hosté si vychutnají jídla středozemní kuchyně v Ta Karamanlidika tou Fani, která je 250 metrů daleko od apartmánu. Ubytování stojí 5 minut pěšky od zastávky Agora a 550 metrů od stanice metra Monastiraki.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Belle Athenes Apartements
Your Perfect Choice For Stay In Athens
Cena pouze pro mobilní zařízení

Your Perfect Choice For Stay In Athens

8.4
Velmi dobrý 10 recenzí
41 m od ubytování
USD 91 USD 82
za noc
Sunny Apartment On The 2Nd Floor In Bohemian Psiri In Athens' Historic Center-In Vivo Apartments
Cena pouze pro mobilní zařízení

Sunny Apartment On The 2Nd Floor In Bohemian Psiri In Athens' Historic Center-In Vivo Apartments

182 m od ubytování
USD 132 USD 119
za noc
Stylish 2-Bdr Apt In Centre Of Athens By The Homis
Cena pouze pro mobilní zařízení

Stylish 2-Bdr Apt In Centre Of Athens By The Homis

8.8
Vynikající 8 recenzí
196 m od ubytování
USD 100 USD 90
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Eleftherios Venizelos
    35 km

    Vlaková nádraží

    Monastiraki Railway Station
    500 m

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi v pokojích zdarma

    Možnosti parkování

    • Parkování

    Kyvadlová doprava

    • Kyvadlová doprava z letiště

    Služby v ubytování

    • Bezpečnostní schránka
    • VIP přihlášení/ odhlášení
    • Expresní přihlášení / odhlášení
    • Ostraha
    • Úložna zavazadel
    • Prádelna
    • Čistírna
    • Turistické informace/ Prodej vstupenek
    • Uvítací koktejl

    Možnosti stravování

    • Snídaně na pokoji
    • Snack bar
    • Speciální dietní menu

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    Obchodní zařízení

    • Fax/Kopírka

    Pro děti

    • Dětské postýlky
    • Dětské menu

    Rekreace

    • Vířivka

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Topení
    • Minibar
    • Zvukotěsné pokoje
    • Sedací kout
    • K dispozici čaj a káva
    • Žehlení

    V koupelně

    • Toaletní potřeby zdarma

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Výtah
    • Detektory kouře
    • Hasicí přístroje

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata povolena

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 23:59
    Odhlášení: do 11:00
    Číslo licence00002901442
    Často kladené otázky
    • ❓
      Kde je apartmán Belle Athenes Apartements umístěn?
      Apartmán Belle Athenes Apartements se nachází v blízkosti Little Kook.
    • ❓
      Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán Belle Athenes Apartements apartmán?
      Mezi oblíbené atrakce poblíž apartmán Belle Athenes Apartements apartmán patří Chrám Athény Niké, což se nachází 18 minut chůze.
    • ❓
      Kolik stojí pobyt v apartmán Belle Athenes Apartements?
      Noční pobyt v apartmán Belle Athenes Apartements bude stát 119 €.
    • ❓
      Jsou v blízkosti apartmán Belle Athenes Apartements apartmán nějaké stravovací zařízení?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán Belle Athenes Apartements apartmán patří restaurace Ta Karamanlidika tou Fani a Lithos, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • ❓
      Je v toto ubytování typu apartmán dostupný internet?
      Ne, toto ubytování typu apartmán nenabízí Wi-Fi. Chcete-li se dozvědět více o přesných podmínkách, kontaktujte prosím ubytování.
    • ❓
      Jak velký je toto ubytování typu apartmán?
      Toto ubytování typu apartmán má 45 m².

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Eleftherios Venizelos
    35 km

    Vlaková nádraží

    Monastiraki Railway Station
    500 m

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Belle Athenes Apartements

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít